Jura seria J

7499.00 zł
 Pełna rozkosz dla zmysłów Ekspres J6 zalicza się bez wątpienia do najpiękniejszych w swoim rodzaju, jego wygląd świadczy o dobrym guście. Szlachetne materiały i charakterystyczne detale tworzą wraz z doskonałym wzornictwem harmonijny duet. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii przyrządzenie szerokiego spektrum specjałów kawowych o doskonałej jakości jest możliwe w każdej chwili. Obsługa ekspresu jest łatwa i czytelna. Przy użyciu dodatkowej funkcji Smart Connect można go nawet obsługiwać przy pomocy smartfona. Programy konserwacyjne i higiena posiadająca certyfikat TÜV pozwalają na zaliczenie ekspresu do grona najlepszych
IMPRESSA J90 JURA J90 to połączenie wielokrotnie wyróżnianego na arenie międzynarodowej oryginalnehgo designu, najwyższej jakości materiałów i nowoczesnych technologii. Obudowa w całości pokryta podwójnie lakierowanym materiałem w kolorze Briliant Silver oraz szklana taca ociekowa i elementy chromowane czynią go dziełem sztuki samym w sobie. Duży, kolorowy wyświetlacz TFT i pokrętło Rotary Selection zapewniają niewiarygodnie prostą obsługę, a wybór wszystkich specjałów kawowych odbywa się za naciśnięciem jednego przycisku bez konieczności przesuwania filizanki. Ten automatyczny ekspres do kawy przygotuje pełen zakres kaw od mocnego ristretto po bajkowe latte macchiato w szklankach o pojemności 153 mm, a opatentowana przez JURA technologia gładkiej pianki gwarantuje idealnie kremową piankę za każdym razem.
J95 Carbon Tajemnicze wyrafinowanie –  carbon - solidny, a zarazem lekki materiał wykorzystywany w przemyśle lotniczym, motoryzacyjnym oraz w produkcji wysokiej klasy sprzętu sportowego. Carbon to magiczny materiał, z jednej strony otoczony aurą tajemniczości, z drugiej synonim wysokiej jakości, wydajności i wizjonerskich innowacji. Ręcznie wykończona przednia część z carbonu świadczy o wyjątkowym stylu. W pełen elegancji sposób przekazuje wrażenie niezależności i wydajności automatycznego ekspresu do kawy. Obudowa pokryta aksamitnym w dotyku lakierem i dyskretne chromowane elementy składają się na idealne wykończenie pięknego, stylowego i wszechstronnego designu. Kup ekspres J95 oraz zarejestruj paragon na stronie klubkoneserakawy.pl/ a zyszkasz przedłużoną gwarancję do 50 miesięcy. Oferta ważna do wyczerpania zapasów.